
(Упак 500 шт) - Сітка овочева 50х80 (до 40кг) 27г - червона
Сітка овочева розміром 50х80 см, розрахована на вагу до 40 кг, має щільність 27 грамів і виконана у червоному кольорі. Ця сітка часто використовується для пакування та зберігання різних овочів і фруктів, таких як картопля, морква, цибуля тощо. Завдяки своїй міцності та вентиляційним властивостям, вона забезпечує оптимальні умови для зберігання продукції, запобігаючи накопиченню вологи та псуванню овочів.
Більш детальна інформації вказана у розділі - характеристики.
Ключові особливості наших товарів
Ми ретельно підбираємо асортимент, тому ви можете бути абсолютно впевнені в якості нашої продукції.
Більше 150 найменувань продукції. Ви обов'язково знайдете ті товари, які вам потрібні.
Наша компанія реалізує товари за оптовими та роздрібними цінами. У нас постійно діють акції та знижки на оптові закупівлі.
Ми уважно стежимо за новими тенденціями, тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.







| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Місткість | 40 кг |
| Вага | 27 г |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 50 см |
| Довжина: | 80 см |
- Ціна: 1 850 ₴/упаковка
